DSC5517Україна здавна славиться красунями. Їм усім притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю.

Тож традиційно на початку весни, 14 березня 2017 року, в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»  відбулася конкурсно-розважальна програма «Міс коледжаночка – 2017», у якій взяли участь найвродливіші, найпривабливіші, найсміливіші дівчата нашого коледжу

Ведучі заходу Ігор Косяк та Діана Подолюк   невимушеними жартами та тонким гумором створили атмосферу весни та любові в залі РК «Шоколад», де і проходив захід.

У конкурсі взяли участь 9 неймовірно красивих дівчат. Під час першого конкурсу «Візитка» кожна учасниця представила себе, розказала про свої уподобання, мрії.

Під час проведення наступного етапу, а саме  «Інтерв’ю з леді», дівчатам довелось давати відповіді на цікаві та інколи непрості запитання, наприклад: Ви впіймали золоту рибку. Які три бажання ви б загадали і чому? Існує вислів, що краса врятує світ. Як ви плануєте врятувати світ своєю красою? Яка ваша мрія? Чого ви б хотіли досягти у житті? 

Цікавим був творчий конкурс, у якому всі учасниці показали  свої вміння, захоплення і таланти. Дівчата співали, танцювали, декламували вірші, грали на музичних інструментах.

Під час конкурсу «Вчитель майбутнього» учасниці продемонстрували одяг та стиль вчителя і розповіли про своє бачення ролі вчителя у майбутньому.

Незабутнім був останній вихід.  Конкурсантки з’явились на сцені у власноруч виготовлених сукнях у стилі  «Дівчина-весна» і цим  ще раз підтвердили, що вони всі варті перемоги. Але це ж конкурс, тому суддям і глядачам довелося зробити вибір.

Головною інтригою вечора було нагородження.  Конкурсантки отримали наступні титули:

«Міс Талант» - студентка 13 ПОф групи Аделіна Скорба

«Міс Грація» - студентка 21 ПОі групи Єлизавета Обиденнова

«Міс Елегантність» - студентка 30 ПОі групи Тетяна Яковенко

«Міс Чарівність» - студентка 11 ПОі групи Аліна Самусенко

«Міс Ніжність» - студентка 11 СОом групи Марія Коляда

«Міс Креативність» - студентка 21 ОМ групи  Анастасія Борецька

«ІІ віце-міс  коледжу» - студентка 12 ПОа групи Дар'я Кошмак

«І віце-міс коледжу» - студентка 31 ОМ групи Вікторія Клопенко

Корону і звання «Міс коледжаночка -2017» здобула студентка 31 ПОі групи Кристина Котюга. Дівчина вразила креативним відео, зворушила глядачів грою на синтезаторі.

Усі дівчата проявили вишуканість та жіночність, елегантність та талант. Нехай щастить вам у житті, чистих шляхів, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас – найкраща!!!

 DSC5488  DSC5748  DSC5749

 

Переглянути більше світлин >>>>>