DSC632207 квітня 2017 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» День здоров’я розпочався із радіогазети, яку підготував інформаційний комітет студентської ради коледжу на чолі зі студенткою 33 ПОа групи Філіповою Іриною.

Сенс цього дня – привернути увагу суспільства до проблем у сфері охорони здоров’я і безпеки життя. Щорічно ВООЗ присвячує цей день певній темі. Психічне здоров’я є найважливішим компонентом загального благополуччя, нормальної життєдіяльності і стійкості до потрясінь як окремих людей, так і цілих країн, тож темою Всесвітнього дня здоров’я у 2017 році – «Депресія», а девіз – «Давай поговоримо».

У цей день студенти коледжу мали можливість стати учасниками флеш-мобу на свіжому повітрі «Рух – це життя», який підготували і провели активісти гуртка превентивного виховання «Перлина» (керівник Литвин О. П.). Проникливими стали слова учасників агітбригади «Лідер», які відкривали флеш-моб: -       Сьогодні, 7 квітня  2017 року, відзначається Всесвітній День здоров’я, який проходить під девізом «Давай поговоримо!»
-       Мета – допомогти людям, які страждають від депресії.
-       А ми кажемо Вам: «Давайте рухатися!», щоб депресія навіть не наближалась до вас.
-       Що означає слово «рух»?
-       Рух – це природна біологічна потреба людини.
-       Рух – це життя.
-       Рух – це здоров’я.
-       Ритміка – це краса.
-       А танець – це політ натхнення і душі!
-       Давайте танцювати!

 DSC6329  DSC6340