DSC6289Бібліотека – це життєвий простір

для будь яких можливостей і сподівань.

Г. Лейбніц

7 квітня 2017 року в читальній залі бібліотеки був проведений бібліотечний урок з теми «Бібліографічний опис. Поняття, функції та методика складання» для студентів 11 ПО(і) та 13 ПО(ф) групи бібліотекарями Виговською Оленою Андріївною та Шелест Тетяною Дмитрівною спільно з викладачем навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» Медвідь Ларисою Вікторівною.

Ознайомити та навчити першокурсників працювати з бібліографічним апаратом бібліотеки, різними джерелами інформації; формувати в студентів глибокі знання про книгу, про видову різноманітність друкованих джерел; навчити працювати з науковою та іншою літературою, складати бібліографічний список літератури; розвивати увагу, пам’ять, мислення, зв’язне мовлення; виховувати любов до книги – така мета нашого бібліотечного заходу.

Виговська О. А. ознайомила студентів із найактуальнішими виданнями газет і журналів фахової педагогічної тематики. Періодика, відібрана бібліотекарем та представлена на книжковому стенді під узагальнюючою назвою «Крізь терни – до зірок», містила розробки уроків та виховних заходів, педагогічні методики та технології, досвід кращих вчителів, офіційні документи МОН України. Збагатитися знаннями про минувшину рідного краю допомогла краєзнавча вікторина, а перегляд слайдів познайомив присутніх із надзвичайними бібліотеками цивілізованого світу та пам’ятниками книзі.

Бібліотекар Шелест Т. Д. коротко розкрила історію розвитку бібліотечної справи та ознайомила із довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки, який складається із систематичного, алфавітного каталогів та систематичної картотеки статей на паперових та електронних носіях, різноманітних довідкових видань бібліотечного фонду. Практичні завдання по складання бібліографічного опису на книгу та статтю з журналу виконані успішно, а студенти продемонстрували своє володіння бібліотечною термінологією та вміння самостійно здійснювати пошук потрібної інформації.

 DSC6233  DSC6275  DSC6289