Open menu

 

21

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт
з прав людини. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття.        

Сьогодні Україна, як і весь світ, зіштовхнулася із особливою жорстокістю та неповагою до прав людини. Окупація Російською Федерацією території Автономної Республіки Крим, порушення прав людини цією державою на тимчасово окупованій території України АР Крим, агресія Російської Федерації на сході України, численні терористичні акти та військові конфлікти по всьому світу свідчать про неспроможність як окремих держав, так і світової спільноти забезпечити на належному рівні захист прав людини і основоположних свобод.

Тому як ніколи суспільство має згуртуватися для досягнення спільної мети – захисту прав людини та створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі. Для реалізації цього завдання 5 грудня 2019 року організаційним комітетом студентської ради коледжу було проведено захід «Вивчаємо європейські цінності та свободи», у ході якого учасники не лише обговорили цінності та свободи, що є обов’язковими для кожного європейця, а й бурхливо посперечалися про дотримання прав людини в сучасному світі. Знання студентів із зазначеної теми було перевірено під час ділової гри у формі брейн-рингу.