ruzh 


РУЖИЦЬКИЙ ВАЛЕРІЙ АНДРІЙОВИЧ

Директор коледжу

Викладач-методист, відмінник освіти України, кандидат педагогічних наук.

Народився на Київщині у 1964 році. У 1988 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького за фахом - учитель трудового навчання, у 1994 році - Криворізький державний педагогічний інститут за фахом – учитель образотворчого мистецтва та креслення, у 2006 році закінчив навчання в аспірантурі та захистив дисертацію зі спеціальності «Теорія та методика професійної освіти», у 2015 році закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю управління навчальними закладами.

З 1991 року по цей час працює в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі викладачем спецдисциплін художнього фаху.

horen

 

ХОРЕНКО ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНА

Заступник директора з навчально-виховної роботи

1961 року народження. Закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка. У коледжі викладає фізику і астрономію, Викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

mush

 

МУШИНСЬКА ЛЮДМИЛА СТЕПАНІВНА

Завідувачка навчально-виробничої практики

1957 року народження, за фахом - вчитель історії і суспільствознавства, методист виховної роботи. В коледжі - викладач теорії і методики виховної роботи, викладач-методист. Закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О. М. Горького.

kosyak

 

КОСЯК ОКСАНА ВАЛЕНТИНІВНА

Заступник директора з виховної роботи

У 2001 році закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова та література». Викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Працює  над  проблемою «Використання інноваційних технологій для розвитку автентичної особистості на заняттях української мови».

панченко

 

ПАНЧЕНКО ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА

Завідувачка кафедри

У 1979 році закінчила Київський державний університет імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Фізіологія».

Кандидатка психологічних наук, викладачка вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

 

korchynska2

 

КОРЧИНСЬКА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА

Завідувачка відділення

У 2001 році закінчила Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Б. Грінченка за спеціальністю «Українська мова та література». Викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Працює над проблемою «Формування гуманістичного світогляду студентів на заняттях української літератури».

Педагогічне кредо: «Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш» (Фрідріх Дістервег).

schaslyva

 

СЧАСТЛИВА ОЛЕНА ДМИТРІВНА

Завідувачка навчально-методичного кабінету

    У 1998 році закінчила Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю «Мова і література (французька і англійська мови)».

 Працює над проблемою «Формування комунікативної компетентності майбутніх фахівців освіти у процесі вивчення англійської мови».