ruzh 


РУЖИЦЬКИЙ ВАЛЕРІЙ АНДРІЙОВИЧ

Директор коледжу

Викладач-методист, відмінник освіти України, кандидат педагогічних наук.

Народився на Київщині у 1964 році. У 1988 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького за фахом - учитель трудового навчання, у 1994 році - Криворізький державний педагогічний інститут за фахом – учитель образотворчого мистецтва та креслення, у 2006 році закінчив навчання в аспірантурі та захистив дисертацію зі спеціальності «Теорія та методика професійної освіти», у 2015 році закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю управління навчальними закладами.

З 1991 року по цей час працює в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі викладачем спецдисциплін художнього фаху.

horen

 

ХОРЕНКО ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНА

Заступник директора з навчально-виховної роботи

1961 року народження. Закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка. У коледжі викладає фізику і астрономію, викладач-методист.

mush

 

МУШИНСЬКА ЛЮДМИЛА СТЕПАНІВНА

Завідувач навчально-виробничої практики

1957 року народження, за фахом - вчитель історії і суспільствознавства, методист виховної роботи. В коледжі - викладач теорії і методики виховної роботи, викладач-методист. Закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького.

kosyak

 

КОСЯК ОКСАНА ВАЛЕНТИНІВНА

Заступник директора з виховної роботи

У 2001 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова та література», працює  над  проблемою «Використання інноваційних технологій для розвитку автентичної особистості на заняттях української мови».

korchynska2

 

КОРЧИНСЬКА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА

Завідувач відділення

У 2001 році закінчила Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Б. Грінченка за спеціальністю «Учитель української мови та літератури». Викладач вищої кваліфікаційної категорії.

Працює над проблемою «Формування гуманістичного світогляду студентів на заняттях української літератури».

Педагогічне кредо: «Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш» (Фрідріх Дістервег).

tymchenko2

 

ТИМЧЕНКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

Завідувач навчально-методичного кабінету

У 1992 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Біологія і хімія».

Викладач природничих дисциплін коледжу, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Працює над проблемою «Використання алгоритмів на заняттях з хімії з метою формування практичних умінь і навичок студентів»

Життєве кредо: «Педагог не може успішно навчати, якщо в цей же час ретельно не вчиться сам». .