Open menu

Вітаємо здобувачів освіти, викладачів та працівників КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» із завершенням 2023/2024 навчального року. Незважаючи на те, що цей навчальний рік знову проходив в нелегких умовах повномасштабної війни, з численними повітряними тривогами, вимкненнями електрики та іншими негараздами, викликаними постійними небезпеками, ми НАВЧАЛИСЯ, ПРОХОДИЛИ ПЕДАГОГІЧНУ ПРАКТИКУ, ЗАЙМАЛИСЯ НАУКОВИМИ ДОСЛІДЖЕННЯМИ, СПІВПРАЦЮВАЛИ З МІЖНАРОДНИМИ ТА ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ, ПРОВОДИЛИ ПОЗАНАВЧАЛЬНІ ЗАХОДИ, ВОЛОНТЕРИЛИ, РОЗВИВАЛИ ТРЕНД НАШОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ. Тому нам Є ЧИМ ГОРДИТИСЯ!!! Настав час підбити підсумки і привітати  переможців ІХ сезону «Гордість коледжу-2024»!

Цьогоріч переможцем у номінації «Кращий студент року» стала Ілюхіна Анастасія, студентка 24 ПО(ін) групи: староста академічної групи та голова студентського деканату. Анастасія має високий рівень навчальних досягнень, активна у позанавчальній діяльності, що підтверджено найвищими балами у семестрових рейтингах та результатами громадської атестації. 

У номінації «Кращий бакалавр року» перемогу здобули Вакуленко Єлизавета, студентка 3 ПО групи, та Мельник Аліна, студентка 3 ДО групи. Ліза та Аліна мають найвищі результати навчальної та позанавчальної діяльності серед бакалаврів протягом усього навчального року.

 У номінації «Дослідник року» переможцем стала Хорошко Катерина, студентка 32 ПО(а)  групи. Протягом року здобувачка освіти взяла участь у  міжнародній, всеукраїнських і коледжанських конференціях, регіональному студентському англомовному проєкті. Серед майбутніх бакалаврів перемогу у номінації «Дослідник року» здобула минулорічна переможниця номінації «Відкриття року» Висіцька Ангеліна, студентка 2 ПО групи. Ангеліна – учасник трьох міжнародних та однієї коледжанської конференцій, а ще студентка виборола 1 місце в І етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти коледжу. 

Цей навчальний рік став багатим на здобутки наших першокурсників. Вітаємо переможців у номінації «Відкриття року»студенток 12 ПО(а) групи Кравченко Анну та Приходько Єлизавету. Першокурсниці вибороли призові місця у І етапі всеукраїнських студентських олімпіад серед здобувачів фахової передвищої  освіти, у двох англомовних конкурсах нашого закладу освіти, у мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, а ще взяли участь у Всеукраїнському фестивалі учнівських та студентських проєктів із хімії, мають високі досягнення у навчанні та позанавчальній діяльності. Серед студентів ОПП «Середня освіта (Образотворче мистецтво) яскраво засвітилася зірочка талановитої студентки 11 СО(ом) групи Тарабріної Софії, яка здобула Гран–прі в Першому обласному онлайн-конкурсі з образотворчого мистецтва, присвяченому Всесвітньому дню Землі серед учнівської та студентської молоді Київської області «Земля в моїх очах»,  виборола перемогу у ХХХ виставці-конкурсі робіт молодих майстрів традиційного декоративно-ужиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих» та Всеукраїнському інтернет-конкурсі художньої творчості «Весна вже крила розпустила».

Кротко Ольга, студентка 21 СО(ом) групи здобула перемогу в номінації «Талант року». Оля – призер 5 престижних мистецьких конкурсів, хочемо відзначити її найвагомішу перемогу –  І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Christmas Star» («Різдвяна Зірка»). Студентка є волонтеркою ГО "Кебет", була запрошена на інтерактивну професійну зустріч представників перформативного сектору від бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні. Тож ми щиро радіємо успіхам нашої колежанки.

Волонтери – це люди з великої літери. Нагороду в номінації «Волонтер року» отримує Тарабріна Софія, яка активно долучилася до ініціатив Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України й активно проводить різноманітні майстер-класи для діток із внутрішньо переміщених сімей. Але ми пишаємося усіма студентами, викладачами та працівниками нашого коледжу, для яких волонтерство  – слово, наповненене  особливим змістом.

Переможцем у номінації «Лідер року» стала Вакуленко Єлизавета, студентка 3 ПО групи,  – голова Студентської ради коледжу, заступник голови студентської ради м. Біла Церква, волонтер ГО «Асоціація Кебет». Вона має не лише одні з найкращих показників навчальних досягнень, а й чудові організаторські здібності, котрі допомогли згуртувати активних студентів у потужний орган студентського самоврядування. Лізу знають не лише у нашому закладі освіти, а й за його межами!

Перемогу в номінації «Активісти року» здобули Кушніренко Юлія, студентка 21 ПО(і) групи, Давиденко Дарина, студентка 21 СО(ом) групи, та Кобилінська Дар’я, студентка 24 ПО(ін) групи. Юлія, яка є волонтером ГО «Асоціація Кебет», гідно презентує наш заклад освіти на різноманітних громадських та освітніх майданчиках всієї України.  Обидві Даші координували активності, що відбувалися у коледжі та за його межами, зробили все можливе, аби студентське життя було цікавим та різнобарвним. Крім того, Давиденко Дарина здобула Гран–прі в Першому обласному онлайн-конкурсі з образотворчого мистецтва, присвяченому Всесвітньому дню Землі серед учнівської та студентської молоді Київської області «Земля в моїх очах» у номінацї «Живопис». А Кобилінська Дар’я перемогла у Конкурсі, організованому ГО «ТПК ім. З. Красинського», переклавши поезію з польської мови українською.

Цьогоріч у номінації «Спортивна гордість» перемогу здобула Ірмуратова Крістіна, студентка 13 ПО(ф) групи, – призер (І місце) в Чемпіонаті Київської області з боксу серед чоловіків та жінок (молодь) 2006-2007 р.н. та призер (ІІ місце) у Чемпіонаті України з боксу серед молоді та жінок-молоді на честь бійців ГУР МО. Також переможцями у номінації стала команда дівчат із волейболу, яка на чолі з тренером Віталієм Ковальовим здобула перемогу (ІІ місце) у ХХХІ відкритому турнірі Волинської області з волейболу серед дівчат «Волинь зустрічає друзів-2024». Щороку наші дівчатка-волейболістки покращують результати! Вітаємо переможців у номінації «Спортивна гордість» й команду дівчат з шашок (Романенко Дарину та Онищенко Діану, студенток 12 ПО(а) групи), керівник Ірина Фастовець, що виборола І місце у міських змаганнях із шашок серед дівчат.

У номінації «Педагог, якого чекають учні» переможцями стали Мішкурова Софія, студентка 43 ПО(ф) групи, та Погребняк Інна, студентка 42 ПО(а) групи. Студенти-практиканти проходили переддипломну практику у закладах освіти нашого міста та отримали найвищу оцінку своєї педагогічної діяльності і від батьків класу, і від адміністрації шкіл №3 та №4 відповідно.

Катерина Рачінська, студентка 1 ПОс групи, цьогоріч виборола перемогу у номінації «Педагог-креативник». «Родзинки» її педагогічної скарбнички у власному блогові розлітаються всією Україною серед вчителів початкових класів.

Кожна академічна група – це згуртованість, велика підтримка та міцна дружба. У номінації «Краща академічна група» знову нагороду отримує 42 ПО(а) група (куратор Таїсія Лобко), яка має найкращі результати навчальної та позанавчальної діяльності серед молодших фахових бакалаврів.

Дружні, активні, веселі, талановиті, старанні, розумні, креативні. Це тільки маленька частинка ознак, які можуть описати кращу академічну групу бакалаврів. 1 ПО  група  (куратор Ірина Товт) цьогоріч  гордо несе звання «Кращої академічної групи бакалаврів». Окрема вдячність Томі Ждановій, старості групи, за організаторські здібності та невтомну енергію, яка налаштовує членів групи на нові здобутки.

 У номінації «Блогер року» перемогу отримує Гордійчук Надія, студентка 11 СО(ом) групи, яка час від часу просто запалює коледжанський Тік-Ток. 

Переможцем у номінації «Випускник року» стала Гутник Анастасія, студентка 41 ПО(і) групи,  – староста академічної групи, голова дисциплінарного комітету Студентської ради коледжу, волонтерка Товариства Червоного Хреста України. Настя – завжди на висоті, займає перші місця у рейтингових списках! За 4 роки навчання вона зібрала перемоги у п’яти номінаціях «Гордість коледжу». 

А переможцем у номінації «Випускник-бакалавр року» стала Кравець Анастасія, студентка 2 ПОс групи. Коло її інтересів за 6 років навчання у коледжі є незмінним – навчання, наукові дослідження, громадська активність…і маленька донечка.

2023-2024 навчальний рік завершився. Попереду – канікули. Нехай час відпочинку і перезавантаження не пройде даремно, а поверне всіх міцними, здоровими, красивими, готовими до нового старту 2024-2025 навчального року! Усім випускникам бажаємо щасливої дороги у доросле життя! Професійного зростання, здоров'я, творчої наснаги! Перемоги, успіхів та миру! Слава Україні!