15 січня 2025 року Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну втретє зустрічав стейкхолдерів та освітянську спільноту на Науково-практичній конференції «Актуальні питання забезпечення якості освіти в умовах воєнного стану: проблеми, виклики та шляхи їх реалізації».
Метою заходу було створення платформи для наукової комунікації щодо сучасних організаційно-методичних засад та питань реалізації практичного досвіду забезпечення якості освіти у професійній підготовці здобувачів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану, науково-методичний супровід інноваційної діяльності педагогів.
Учасників конференції привітала начальник відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки КОДА Ніна Іванівна Гуляй, яка зазначила, що сьогодні важливою умовою є взаємодія закладів освіти як між собою, так і з роботодавцями. Формат конференцій є успішною формою для таких зустрічей, адже він сприяє обміну досвідом і виробленню спільних стратегій.
Директор Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну Алла Олегівна Степура висловила вдячність за активну залученість кола стейкхолдерів до обговорення важливих питань забезпечення якості освіти в умовах воєнного стану. Особливу увагу було приділено важливій події в історії коледжу – 65-річчю з дня заснування. Це ювілей, що не лише підсумовує багаторічний шлях освітньої та професійної діяльності, а й є нагодою відзначити важливість традицій та інновацій, які гармонійно переплітаються в освітньому процесі коледжу.
На пленарному засіданні були присутні запрошені гості:
Колонюк Валентина Степанівна, методист НМК ПТО у Київській області, Старишко Роман Володимирович, директор з виробництва ТОВ «Преміум Флекс Україна», Минзар Світлана Анатоліївна, керівник підприємства КЗ КОР «Мала академія наук учнівської молоді», Наконечна Світлана Анатоліївна, старший викладач Національного транспортного університету, Рожок Тетяна Валеріївна, директор салону-перукарні «Леді».
Спікери конференції представили доповіді, що висвітлювали важливі аспекти сучасної освіти. Серед них Косяк Оксана Валентинівна, заступник директора з виховної роботи Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу, презентувала ефективні практики організації роботи зі студентською молоддю в умовах воєнного стану.
Конференція відбулася в очному форматі, що сприяло живому спілкуванню між учасниками. У межах заходу учасники долучились до інтерактивного квесту «Хаб: Синергія освіти, науки і бізнесу у STEM-галузях», який охопив різні локації міждисциплінарного та професійного спрямування.
Захід пройшов у творчій та невимушеній атмосфері, що сприяло конструктивному діалогу, обміну ідеями та досвідом. Учасники відзначили високий рівень організації та актуальність порушених тем, висловили сподівання на подальшу співпрацю задля розвитку якісної освіти.