Звичні месенджери, соціальні мережі, чати онлайн-ігор – це не просто засоби спілкування. Це — вікна у світ, де, за відсутності обережності, легко стати жертвою небезпечних ігрищ. Ми часто довіряємо тим, кого ніколи не бачили, обмінюємось особистими деталями, не замислюючись, хто з іншого боку екрана. Сучасна гібридна війна ведеться не лише на фронтах, а й у свідомості — через маніпуляції, дезінформацію, психологічний тиск і вербування.
Про те, як розпізнати такі загрози, не піддатися тиску та залишатися свідомим і відповідальним громадянином, у рамках Тижня безпеки життєдіяльності та цивільного захисту здобувачам освіти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу розповіли представники ювенальної поліції під час інформаційної зустрічі, яка відбулася 16 квітня 2025 року у стінах коледжу. Захід організовано за сприяння заступника директора з виховної роботи Оксани Косяк та соціального педагога Любові Черниш згідно з планом заходів щодо попередження дій диверсійного характеру.
Довіряйте, але перевіряйте. Дбайте про своє інформаційне здоров’я так само, як і про фізичне. У світі, де інформація — зброя, обізнаність — це щит.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |