Open menu

15 травня 2025 року на території коледжу відбулося яскраве та натхненне свято — етнофестиваль «Нитками єдності», присвячений Дню вишиванки. Подія стала справжнім осередком українських традицій, де кожен мав змогу не лише відчути дух національної єдності, а й поринути у світ народного мистецтва, співу, творчості та взаємопідтримки.

Фестиваль був організований згідно з річним планом роботи коледжу та мав на меті сприяти знайомству студентської молоді з українською культурною спадщиною, розвивати духовні цінності, виховувати повагу до національних традицій та формувати у здобувачів освіти навички благодійності.

Неймевірної енергетики заходу надав виступ хору імені Олексія Юзефовича (керівник Аліна Годза) та хороводи від етнічної спільноти КолоГрай.

У рамках етнофесту на території закладу розгорнулися численні тематичні локації: мистецькі майстерки з виготовлення берегинь, пташок-оберегів, петриківського розпису, розмальовування магнітів, Алея художників, простір арттерапії, локації з хусткування та народних ігор. 
Родзинкою заходу стала гуртівка «Вишивана Україна», організована у співпраці з КОІПОПК, у якому взяли участь здобувачі освіти, викладачі коледжу та працівники інституту.

Студенти й викладачі долучилися до фестивалю у вишиванках, створюючи справжню атмосферу свята національної єдності. Учасники активно брали участь у майстерках, співали українські пісні, грали в народні ігри, ділилися враженнями на «Стіні відгуків» і знімали креативний контент на локації «Тік Ток по-українськи».
Завершився захід дефіле етнічного одягу, під час якого було презентовано вишиванки, тематичні костюми та образи, створені на локації з хусткування.

Під час етнофестивалю діяла Локація вдячності - зібрані фрукти та печиво після завершення було передано захисникам, які перебувають у Білоцерківському госпіталі.
Етнофест «Нитками єдності» став не просто святковою подією, а свідченням того, що українські традиції живі, сучасні й здатні об’єднувати усі покоління. У цей день кожен відчув гордість за своє коріння та приналежність до великої української родини.