21 вересня 2022 року в КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» відбулося засідання науково-методичної ради, в якому взяли участь 15 її членів та О. В. Косяк, заступник директора з виховної роботи, В. М. Галашевська, завідувач навчально-виробничої практики.

    В Україні щорічно 21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Погодьтеся, адже на сьогодні найбільше у світі щастя для кожного з нас – це мир, коли люди живуть дружньо і спокійно, не чути страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат. Цей день присвячений ідеї миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматися, але й зробити щось заради спокою на Землі.

    Кожного  року 19 вересня відзначається незвичайне свято -  День народження Смайлика.

    Саме цього дня професор університету Скотт Фалман запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів: двокрапка, дефіс, дужка. Це нововведення отримало просту назву "смайл" (з англ. "посмішка") і знайшло широке застосування в комп'ютерній сфері — особливо в Інтернеті і соціальних мережах. Із появою першого смайлика електронна лексика значно поповнилася. Три елементарні символи дозволили мільйонам людей виражати свої емоції без слів.

    Самогубство в сучасному світі є однією з найбільш актуальних психологічних і соціальних проблем. Безліч чинників, з якими стикається людина у повсякденному житті, в певний момент можуть штовхнути її на злочин проти самої себе. За даними міжнародних організацій, половина всіх насильницьких смертей припадає на випадки суїциду. Щорічно на такий фатальний крок зважується близько мільйона людей в усьому світі.

    Щорічно, 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, заснований Всесвітньою організацією охорони здоров'я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам.

    За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, кожні 40 секунд одна людина вчиняє самогубство. Це близько 800 тисяч осіб на рік, хоча за іншими даними кількість наближається до мільйона. Ще більше людей роблять спроби суїциду (за оцінками ВООЗ, вони стаються приблизно у 20 разів частіше).

    Із метою належної організації підготовки коледжу до нового навчального року, створення безпечних умов перебування в закладі освіти студентів, викладачів та працівників із урахуванням збройної агресії російської федерації проти України у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі було проведено інструктажі щодо забезпечення пожежної безпеки.

    Міжнародний день грамотності відзначається 8 вересня кожного року, щоб привернути увагу та занепокоєння проблемами грамотності, які існують як на рівні країн, так і в усьому світі. Він був заснований Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) у 1966 році, щоб «нагадати громадськості про важливість грамотності як питання гідності та прав людини».

    В умовах воєнного стану найголовніше в закладі освіти – зберегти життя та здоров’я кожного учасника освітнього процесу. Небезпека може бути там, де її не чекаєш.